خدمات عمومی

آخرین اخبار

06 مرداد 1393
طي سه ماهه اول سال 93، 4 شرکت دانش‌بنیان جدید به عضویت پارک فناوری پردیس درآمدند.
26 تیر 1393
صنایع ارتباطی آوا، واحد برتر در«طرح ملي شناسايي مديران جوان برتر صنعتگر و كارآفرين كشور»

خدمات رفاهی - ورزشی


با عنايت به مأموريت و اهداف پارك و در راستاي ايجاد فضايي با نشاط و محرك در بين منابع انساني واحدهاي فناور عضو و افزايش سطح اعتقادی، معرفتی و مذهبی در بین آنان، پارك فناوري پرديس با هدف بهبود توانمنديها و افزايش انگيزه كاركنان شاغل در پارك اقدام به برگزاري برنامه هاي مختلف رفاهي و ورزشي در حوزه‌هاي مختلف مي نمايد.

1. برگزاري مسابقات ورزشي در سطح كاركنان ستاد و واحدهاي فناور عضو؛
در اين مسابقات كه در مناسبت‌هاي مختلف و با هدف تقويت روحيه نشاط و شادابي ميان متخصصين و كاركنان شاغل در پارك و شركتهاي عضو برگزار مي‌شود، رويكرد رفاقت قبل از رفاقت همواره مدنظر قرار گرفته است.
مسابقه دو ميداني: برگزاري مسابقات دوميداني بصورت ساليانه و در مسير رفت و برگشت ابتدا تا انتهاي پرديس نوآوري (فاز اول پارك) برگزار مي‌شود. تا كنون سه دوره از اين مسابقات برگزار گرديده است.
مسابقات فوتسال: يكي از مهيج‌ترين مسابقات ورزشي مجموعه پارك، مسابقات فوتسال است كه هر ساله با حضور تيم‌هاي متعدد برگزار مي‌شود. در آخرين دوره اين مسابقات در سال 92، تيم فوتبال ستاد پارك به مقام قهرماني دست يافت و تيم شركت تحقيقات الكترونيك فطروسي دوم شد.
مسابقات فوتبال دستي: اين مسابقات داراي بيشترين استقبال از سوي شركتهاي عضو بوده است.
مسابقات دارت: اين ورزش كه نياز به تمركز خوبي دارد، علاقمندان خاص خود را در مجموعه پارك دارا مي‌باشد.

2. برگزاري مراسم در مناسبتها و اعياد ملي و مذهبي؛
با عنايت به رويكرد فرهنگي موجود در پارك، توجه ويژه‌اي به گراميداشت مراسم و مناسبت‌هاي مذهبي وجود دارد. براين اساس، برپايي مراسم جشن و يا عزاداري ميلاد و شهادت معصومين همواره در دستور كار پارك قرار داشته است كه در مواردي اين مهم با مشاركت و همراهي شركتهاي عضو انجام پذيرفته است. توزيع شربت و شيريني در روزهاي مبلاد در ورودي پارك نيز از ديگر اقدامات اين بخش بوده است.

3. تهيه بن كتاب در ايام برگزاري نمايشگاه كتاب؛
طي سه سال گذشته، با پيگيري‌هاي بعمل آمده، بن‌كتاب براي استفاده متخصصين شاغل در پارك تهيه و در دوران برپايي نمايشگاه بين‌المللي كتاب در اختيار شركتها قرار گرفته است.

4. پيگيري و اختصاص 500 واحد از واحدهاي احداثي مسكن مهر به كاركنان واحدهاي فناور؛
با توجه به اعلام نياز برخي از واحدهاي فناور براي تامين مسكن مناسب پرسنل و با توجه به احداث واحدهاي مسكن مهر در شهر جديد پرديس، طي هماهنگي انجام شده، 500 واحد از اين پروژه با شرايط مناسب در اختيار پرسنل شاغل در پارك قرار گرفت.