شما اینجا هستید.: خانهامکاناتمحیط شهریبرج فناوری

محیط شهری

آخرین اخبار

06 مرداد 1393
طي سه ماهه اول سال 93، 4 شرکت دانش‌بنیان جدید به عضویت پارک فناوری پردیس درآمدند.
26 تیر 1393
صنایع ارتباطی آوا، واحد برتر در«طرح ملي شناسايي مديران جوان برتر صنعتگر و كارآفرين كشور»

برج فناوری
نماد پارک فناوری پردیس


برج فناوري پرديس با مساحت 2300 متر مربع به عنوان نماد رشد و توسعه فناوري در سردرب پارك فناوري واقع گرديده و القا كننده تعالي گرايي و حركت مي باشد.
برج فناوري پرديس داراي 9 طبقه برروي زمين و2طبقه زير زمين مي باشد. ارتفاع برج 40متر از سطح زمين است و فونداسيون آن نيزدر عمق 8 متري اجرا شده است. در اين ساختمان كه به شكل مثلث قائم الزاويه مي باشد فضاهايي براي معرفي و نمايش فناوري هاي نوين از جمله فناوري اطلاعات وارتباطات، فناوري نانو، زيست فناوري و ساير فناوري هاي كشور پيش بيني شده است. علاوه بر آن داراي كاربري اداري، اتاق جلسات و اطلاع رساني، تاسيساتي و رفاهي نيز مي باشد.
اين برج داراي يك منبع آب 800 مترمكعبي بوده كه علاوه بر تامين آب آتش نشاني پارك فناوري پيش بيني هاي لازم جهت شناي كاركنان مجموعه نيز در آن شده است.
عمليات اجرايي سازه بتني و اسكلت فلزي برج فناوري از سال 85 شروع گرديده و تا سال 87 به طول انجاميد. از ابتداي سال 91 عمليات نازك كاري و تاسيساتي و همچنين نماي شيشه اي ساختمان آغاز شد و هم اکنون در مرحله اتمام فاز نازک کاری و اجرای تاسیسات قرار دارد كه  طبق ارزیابی های به عمل آمده برج فناوری پردیس در پاییز 1393 به بهره برداری خواهد رسید.
قابل ذكر است با توجه به اينكه نماي بيروني ساختمان به صورت تمام شيشه مي باشد در طراحي شيشه ها ضرايب انتفال حرارتي و همچنين بازتابش نور به مقدار حداقل ديده شده است.