اخبار و رویدادها

erdytdrftuydtyu
اخبار
06 تیر 1393
با حمایت پارک فناوری پردیس برگزاری دوره آموزشی «استارتاپ ویکند» در دانشگاه صنعتی شریف


متخصصان کسب و کار، نرم افزار و طراحان طی 3 روز در دانشگاه صنعتی شریف گرد هم آمدند، ایده‌های خود را مطرح کرده و تیم تشکیل دادند تا آن ایده‌ها را تجاری‌سازی کنند و به مرحله اجرا برسانند. این رویداد از 4 تا 6 تیرماه 93 طی روزهای چهارشنبه تا جمعه، با حمایت پارک فناوری پردیس، بنیاد ملی نخبگان، دانشگاه صنعتی شریف و صندوق سرمایه گذاری سرآوا، توسط کانون کارآفرینی ایران برگزار شد. بیش از 100 نفر از نخبگان، دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران و امیرکبیر در این رویداد شرکت نمودند که از میان آن‌ها 49 نفر به ارائه ایده‌های خود پرداختند.

به‌گزارش روابط عمومي پارك فناوري پرديس، در مراسم افتتاحیه اين برنامه، آقای رحمانی، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری سرآوا طی سخنانی، آینده روشن کسب و کارهای اینترنتی در بازار ایران را تشریح کردند. آقای آرمندهی بنیانگذار کافه بازار و مدیرعامل شرکت همراه همزبان ایرانیان نیز به نقل داستان راه‌اندازی کسب و کار خود با فراز و نشیب‌های آن پرداختند.

در این دوره آموزشی همچنین مدیر اجرایی کانون کارآفرینی ایران بر اهميت تجاری سازی، اجرا و اعتبارسنجی ایده‌ها در اين برنامه تاكيد كردند.

در هشتمین استارتاپ ویکند تهران، 104 شرکت کننده شامل 42 متخصص کسب و کار، 42 متخصص نرم‌افزار و 20 متخصص طراحی حضور داشتند که در کل 49 ایده کسب و کار را مطرح کرده و 9 تیم برای اجرای 9 ایده تشکیل دادند.

در پايان هشتمين استارت‌آپ ويكند، تیم «ایجاره» که استارتاپی است بر مبنای وب و موبایل با رويكرد متصل کردن صاحبان خانه و ویلا به موجرین به صورت موقت، به عنوان تیم برنده انتخاب شد.

لازم به ذكر است اين برنامه طي سه سال در بيش از 100 دانشگاه كشور اجرا خواهد شد و تيم‌هاي موفق به عضويت مركز شتابدهي نوآوري درخواهند آمد.


  • بازدیدکنندگان: 465
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ