اخبار و رویدادها

erdytdrftuydtyu
اخبار
04 تیر 1393
روز چهارشنبه 4 تیرماه 93 پارک فناوری پردیس میزبان وزیر تحقیقات و فناوری اندونزی و هیاتی شامل معاونین وزارت تحقیقات و فناوری این کشور بود


روز چهارشنبه 4 تیرماه 93 پارک فناوری پردیس میزبان وزیر تحقیقات و فناوری اندونزی و هیاتی شامل معاونین وزارت تحقیقات و فناوری این کشور بود.

به‌گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، در اين جلسه دکتر محمد گوستی‌هاتا وزیر علوم اندونزی ضمن اعلام این نکته که تحت تاثیر فعالیت‌های انجام شده در پارک فناوری پردیس قرار گرفته‌ است تمایل خود را برای تبادل ایده‌ها و تجربیات به‌ویژه با مراکز مورد نظر در کشور اندونزی اعلام نمودند و با استقبال از طرح بوستان دانشمندان، در خصوص احداث سردیس یکی از دانشمندان برجسته اندونزی پیشنهاد همکاری ارائه کردند.

همچنین اعضای هیات اندونزیایی به طرح پرسش‌های خود در خصوص ارتباط بین بخش دولتی، دانشگاه‌ها و بخش‌های تجاری، تجربه‌ها و ایده‌های به‌دست آمده از پارک فناوری پردیس، مشوق‌های بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در پارک در ابعاد داخلی و خارجی پرداختند که در ادامه مذاکرات پاسخ‌های لازم ارائه شد.

در ادامه این جلسه زمینه‌های همکاری مشترک به‌ویژه در زمینه دستاوردهای پارک فناوری پردیس همچون همکاری در برگزاری نمایشگاه و حضور متقابل در نمایشگاه‌های حوزه فناوری دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان حضور این هیات، میهمانان از چند شرکت دانش‌بنیان پارک در حوزه حمل و نقل، تجهیزات پزشکی و تجهیزات آموزشی و نیز نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه کشور بازدید کردند.


  • بازدیدکنندگان: 469
  • (رتبه بندی جاری 0.0/5 ستاره ها) مجموع آرا: 0
  • 0 0

نظری وجود ندارد.

پاسخ